top of page

N, 06. okt

|

Tartu

D&D Tartu - 06.10.2022

Venue: Genialistide Klubi Model: Male Model Host: Rayida Gurbatli

Registration is closed
See other events
D&D Tartu - 06.10.2022
D&D Tartu - 06.10.2022

Time & Location

06. okt 2022, 19:00 – 21:00

Tartu, Magasini 5, 51005 Tartu, Estonia

About The Event

ENG BELOW

Teritage pliiatsid ja lõõgastage meel, sest oktoobri esimene Tartu Drink&Draw tuleb!

Kõik oskuste tasemed on teretulnud! Niisiis, võtke sõbrad kaasa ja tutvustage neile joonistamise imelist maailma! Meie sessioon toimub Genialistide Klubi Black boxis, mis asub teisel korrusel, kui minna läbi Möku baari. Üleval on märgid, mis juhatavad õige suuna kätte ja kui te ikka ei leia õiget kohta, siis otsige inimest, kellel on must DnD logoga t-särk!

Mis puudutab kunstitarbeid, siis on võimalik midagi valida meie usaldusväärsest Kunst & Hobi tarnekastist, juhul kui on soovi midagi uut proovida või unustasid oma asjad koju!

Kui tunnete end halvasti, teil on väike köha või olete viimasel ajal olnud kontaktis kellegi haigega, siis palun jääge seekord koju! Hoiame ennast ja teisi!

Näeme sessioonil!

Uksepilet: 5 eurot sularahas (otsige purki DnD logoga)

-------------------------------------

Sharpen your pencils and relax your mind in the first October session of Drink&Draw Tartu!

All skill levels are welcome! So, bring your friends and introduce them to the wonderful world of drawing!

The drawing session will take place in Genialistide Klubi black box on the second floor, after you have passed through Möku baar. Don't worry, we'll have signs pointing in the right direction and if you still can’t find the right place, look for a person wearing a black t-shirt with the DnD logo!

As for the supplies, if you don’t have any or want to try something new you can pick something from our trusty Kunst & Hobi supply crate!

𝗜𝗠𝗣𝗢𝗥𝗧𝗔𝗡𝗧: If you feel ill, have just a tiny cough or have been in contact with someone sick lately, please stay home! Let's keep ourselves and everyone involved safe!

Door ticket: 5 Euro cash (Look for a jar with DnD logo) See you all soon!

Share This Event

bottom of page